اهورا دارو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 4 نتیجه

6
حراج
شربت آیورامی کودکان اهورا دارو
تومان۱۵,۰۰۰ تومان۱۴,۰۰۰

آنفولانزا، سرماخوردگی، آلرژی، حساسیت و… از جمله عواملی می باشند که ممکن است باعث بروز سرفه های حاد و مزمن در کودکان شوند. شرکت اهورادارو که به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کننده های دارو های گیاهی در کشور شناخته می شود برای درمان سرفه های ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب های ایجاد شده در مجاری تنفسی محصولی گیاهی به نام شربت آیورامی کودکان ارائه کرده است.

موارد مصرف شربت آیورامی کودکان اهورا دارو

  • ضد سرفه و خلط آور
  • برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود.

این شربت ویژه کودکان بوده و در هر میلی لیتر حاوی 7 میلی گرم عصاره خشک برگ عشقه می باشد.بدون افزودنی از جمله الکل، شکر و رنگ های شیمیایی می باشد و به راحتی مورد استفاده کودکان کمتر از یک سال تا 11 سال می باشد.

چنانچه مایلید توضیحات بیشتری درباره این محصول بدانید به قسمت توضیحات تکمیلی در پایین همین صفحه مراجعه کنید.

6
حراج
کرم موضعی بالمرا
تومان۱۵,۰۰۰ تومان۱۴,۰۰۰

مهمترین خواص بالمرا

این کرم با استفاده از عصاره خشک برگ های گیاه بادرنجبویه تهیه شده است. این گیاه اثرات ضد باکتری، ضد اسپاسم و آرام بخش داشته و حاوی ترکیباتی می باشد که موجب اشتغال گیرنده های ویروسی و جلوگیری از اتصال ویروس هر پس سیمپلکس (ویروس تبخال) به دیواره سلولی می شوند. این محصول همچنین دارای ترکیباتی است که موضع مورد نظر را چرب نگه داشته و از خشکی پوست در آن ناحیه پیشگیری می کنند.

16
حراج
شربت ضدنفخ اهورا نی نی
تومان۱۲,۰۰۰ تومان۱۰,۰۰۰

شربت نفخ اهورا نی نی برای درمان نفخ و درد ناشی از آن و تسکین علائم سوء هاضمه در نوزادان و کودکان استفاده می شود.

16
حراج
محلول دهانی ریوکس
تومان۱۲,۰۰۰ تومان۱۰,۰۰۰

فرم دارویی:

محلول دهانی

منشأ گیاهی:

ریوند چینی (روبارب)

مواد موثره:

آنتراکینون ها

موارد مصرف:

التهابات حاد و مزمن غشای مخاطی دهان، گلو و لثه، درمان آفت دهانو لثه، چرکی و درمان التهاب لثه هنگام رویش دندان دائمی

آثار فارماکولوژی و مکانیسم اثر:

آفت جزء بیماری های سیستم ایمنی بدن است . در بیماری های سیستم ایمنی ، شناخت بافت های آشنا از بیگانه مختل می گردد. ترکیبات موجود در این دارو با پروتئین های موجود در مخاط و سلول های اپی تلیال غشاءهای مخاطی واکنش می دهند. در نتیجه مخاط لثه ها در مقابل میکروب ها و مواد شیمیایی محرک می شود. همچنین ترشحات غشاء مخاطی دهان را کاهش می دهد.
ترکیبات ریوند مانع رشد باکتری های استافیلوکوک طلائی، استریتوکوک، نیسریا، پروتئوس و کاندیدا البیکانس می شود. تاننهای موجود در ریوند با انقباض عروق موضعی سبب متوقف کردن خونریزی لثه می شود.
افزون بر این اثرات ضد میکروبی و ضد قارچی تانن موجود در فراورده موجب جلوگیری از عفونت های میکروبی و قارچی در نسج آسیب دیده لثه می شود.

روش مصرف:

در بزرگسالان و کودکان بالای ۷ سال ، روزانه چهار بار کاملا روی غشاء مخاطی ملتهب مالیده شود. از شست و شوی دهان بلافاصله پس از مصرف دارو اجتناب گردد. برای اثر مطلوب، رعایت نحوه ذکر شده الزامی است.

عوارض جانبی:

این دارو عارضه جانبی خاصی ندارد. تنها ممکن است در ناحیه آفت و در لحظه استفاده از دارو کمی سوزش احساس شود که پس از چند ثانیه از بین می رود.