نیاک

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 5 نتیجه

5
حراج
پودر ماءالجبن افتیمونی نیاک
تومان۲۶,۵۰۰ تومان۲۵,۰۰۰

پودر ماء الجبن افتیمونی نیاک محصولی از شرکت داروسازی معتبر نیاک است که حاوی 8 آنزیم ضروری و مورد نیاز بدن بوده و مصرف آن فواید بسیاری برای سلامتی بدن به همراه دارد. این فرآورده سموم بدن را دفع کرده و خون و کبد را پاکسازی می کند. درمان یبوست، شقاق، حساسیت های پوستی، سیاتیک و واریس، از دیگر خواص درمانی پودر ماء الجبن افتیمونی است. از این محصول همچنین می توان به منظور رفع احساس خستگی و کاهش غلبه سودا در بدن نیز استفاده کرد.

7
حراج
تونیک مصفای خون نیاک
تومان۲۷,۰۰۰ تومان۲۵,۰۰۰

تونیک مصفای خون یا شربت اخلاط ثلاثه

در طب سنتی ایران به داروهایی که تصفیه کننده خون باشند مصفای خون یا مصفی خون گفته می شود. این داروهای تصفیه خون عمدتا به روش سنتی خارج کردن اخلاط و رسوبات اخلاط از بدن عمل می کنند و با دفع این اخلاط از خون و بدن، اقدام به پاکسازی خون و تصفیه آن می کنند.

تصفیه خون با انار یکی از مهمترین روشهای شناخته شده برای تصفیه خون به روش سنتی است که می تواند با تعدیل و تنظیم خلط صفرا، مشکلات ناشی از رسوب صفرا را برطرف کند.

اما شربت مصفای خون نیاک با فرمولاسیونی متشکل از 15 گیاه دارویی مختلف بعلاوه عسل، علاوه بر خلط صفرا، اخلاط سودا و بلغم را نیز دفع کرده و به همین دلیل به نام شربت اخلاط ثلاثه شناخته می شود.

این شربت با مکانیسم دفع اخلاط کمک شایانی به رسیدن مکانیسم بدن به حد تعادل مزاجی کند.

این شربت می تواند جایگزین بسیار خوب و موثری برای قرص های تصفیه خون شیمیایی باشد.

خواص و ویژگی های تونیک مصفای خون

  • مقوی قلب و اعصاب
  • پیشگیری از سرطان و عوارض پیری
  • تقویت کننده و پایدار کننده عروق
  • تصفیه کننده خون و مجاری عروقی
  • تصفیه کننده و ترمیم کننده عروق
  • پاکسازی کننده اخلاط ثلاثه (بلغم، صفرا، سودا) سوخته
4
حراج
قرص لاغری مهزل
تومان۴۲,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰

قرص لاغری مهزل میل به پرخوری و اشتها را کاهش داده و به هضم و دفع سریع مواد غذایی نیز کمک می کند. هنگامی که تخلیه غذا از معده سریعتر انجام شود، مواد غذایی چرب با سرعت بیشتری از محل جذب عبور کرده و به این ترتیب از جذب اضافه چربی جلوگیری می شود. قرص لاغری (مهزل) نیاک همچنین با دفع سریع و آسان مواد غذایی هضم شده از روده، بازجذب چربی مواد غذایی را نیز کاهش می دهد.

 

13
حراج
فیژین پلاس
تومان۲۳,۰۰۰ تومان۲۰,۰۰۰

اجزاء فرآورده:

انجیر، فلوس، سیستان، روغن بادام شیرین، مویز منقی، ترنجبین و عسل.

معرفی فراورده:

انجیر از نظر طب قدیم گرم و تر است و یکی از بهترین میوه ها برای تمیز کردن روده بزرگ و از بین بردن یبوست می باشد. فلوس نیز از نظر طب سنتی گرم و تر است و مصرف آن عوارضی ندارد، بنابراین مصرف آن حتی برای زنان باردار و اطفال نیز مناسب می باشد. همچنین روغن بادام شیرین گرم و تر بوده و جهت رفع یبوست کاربرد دارد. در طب سنتی از سپستان به عنوان ملین استفاده شده است و مواد موثره ی آن شامل مواد قندی و موسیلاژ می باشد.

موارد مصرف:

-درمان یبوست حاد و مزمن، مخصوصاً در زنان در دوره بارداری و شیردهی که یبوست از جمله مشکلات مهم در این دوران می باشد.
-رفع یبوست اطفال و نوزادان بدون عوارض گوارشی و دل پیچه. همچنین طعم خوشایند این فرآورده امکان مصرف راحت برای کودکان را فراهم آورده است. همچنین این دارو برای درمان یوبست افراد سالخورده استفاده می شود.

مقدار و نحوه مصرف:

کودکان: ۱۰ میلی لیتر (سی سی) یک یا دو بار در روز.
بزرگسالان: ۱۰ تا ۲۰ میلی لیتر (سی سی) دو بار در روز.

عوارض جانبی:

مصرف طولانی مدت و لینت شدید دارو ممکن است باعث اختلال در تعادل آب و املاح بدن بویژه پتاسیم شود که منجربه اختلال در عملکرد قلب و ضعف ماهیچه ای می شود.

موارد عدم مصرف:

در صورت مشاهده و یا بروز حساسیت از مصرف آن خودداری کنید.

تداخلات دارویی:

مصرف همزمان دارو با دیگر ملین ها ممکن است باعث تشدید اثرات شود. همچنین به علت احتمال کاهش سطح پتاسیم، مصرف طولانی مدت این دارو با برخی از داروها مانند دیگوکسین، مدرها و وارفارین باید با احتیاط باشد.

 

 

9
حراج
قرص آیرون پلاس
تومان۲۲,۰۰۰ تومان۲۰,۰۰۰

برای درمان کم خونی ناشی از فقر آهن و اسید فولیک می توانید از این محصول استفاده کنید.