روغن های گیاهی, بلاگ

افزایش طول و قطر آلت تناسلی با استفاده از روغن خراطین

روجا-زالو و خراطین

روغن زالو و پماد خراطین

افزایش طول و قطر آلت تناسلی، بازسازی و اصلاح عروق خونی، ایجاد نعوظ قوی تر، بالا بردن گردش خون در عضو، افزایش قدرت و کنترل را همه میتوانید با استفاده از روغن خراطین و پماد زالو بدست اورید

پماد خراطین :

یک پماد 100% طبیعی است که از یک نوع کرم خاکی به نام «ایزینیا فتیدا» و گونه ای دیگر به نام «بلزا» آمریکایی و استرالیایی گرفته می شود. استفاده از پماد خراطین در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش 100% طبیعی جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات شناخته می شود و نتایج آن به همگان ثابت شده است.

روغن زالو:

روغن زالو از داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی های جنسی مردان است که نحوه ساخت و خواص آن در کتب متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا، مفرح القلوب حکیم ارزانی و درع الصحه تهرانی آمده است. درمان با این روغن بسیار کم هزینه و بدون هیچ گونه عوارضی است.

بیش از 24 نوع آنزیم داخل بزاق زالوی پزشکی است که مهم ترین آن ها عبارتند از هیرودین، بدلین، آپیراز، اگلین، دستابیلاز و هیالورونیداز.

دستور مصرف روغن زالو برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان:

روزی دو بار مقداری از روغن را روی آلت ریخته و کاملاً ماساژ دهید تا جذب شود. سپس بعد از یک الی دو ساعت با آب ولرم بشویید.

نکته: سرعت افزایش سایز آلت در افراد مختلف متفاوت و متناسب با متابولیسم و نوع تغذیه فرد می باشد.

دستور مصرف پماد خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان:

ابتدا موضع را با آب و صابون بشویید و سپس پماد را بمالید. مصرف پماد باید 1 الی 3 بار در روز و به مدت 3 الی 7 ماه ادامه پیدا کند. ضمناً قبل از مصرف باید حتماً باید موضع را خوب ماساژ داد تا گردش خود در آن به مقدار مناسب برسد.

برای خرید این محصول میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

خرید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.