بیماریها, بلاگ

فواید غذا خوردن روی زمین

غذا خوردن

1⃣ کمک به هضم غذا
تمرکز خون در قسمت شکم در حالت نشستن، باعث می شود تا عصاره های هضم غذا در معده با سرعت بیشتری تولید شوند و هضم غذا با سرعت بیشتری انجام شود.

2⃣احساس سیر شدن زودتر اتفاق می افتد.
نشستن باعث نزدیکی بیش تر پاها به شکم می شود و در این حالت به طور طبیعی احساس سیری خواهید کرد.

3⃣مفاصل متحرک و سیال باقی می مانند.
خم شدن زانوها، قوزک پا و ران ها در هنگام نشستن برای افراد سالم باعث روان شدن و نرمی مفاصل می شود و در نتیجه انتقال از حالت نشسته به ایستاده و یا بالعکس به راحتی صورت می گیرد.

4⃣ماهیچه ها فعال باقی می مانند.
نشستن روی صندلی باعث می شود تا بیش تر وزن به یک قسمت از صندلی تکیه داده شود و در این حالت بدن کم ترین تحرک و فعالیت را دارد و شانه ها به سمت داخل منحنی شده و شکم حالت شل و رها به خود می گیرد. در این وضعیت، ستون فقرات خم شده و شخص پشت میز ناخودآگاه قوز می کند. اما در نشستن روی زمین عضلات شکم، ساق پا، کمر و ران فعال و اکتیو باقی می مانند.

5⃣جلوگیری از ابتلا به واریس
در حالت نشستن روی صندلی، زمانی که ساق پا پایین تر از ران ها قرار می گیرد، نیروی جاذبه به صورت خودکار خون را به سمت پاها سوق می دهد و از آن جا که پا بدون حرکت است، خون به سختی دوباره به سمت قلب بازمی گردد. نقص در گردش جریان خون، باعث ایجاد لخته های خون به شکل رگه های نازک قرمز در قسمت های ماهیچه ای پا می شود که در حالت حاد از آن به عنوان واریس یاد می شود. نشستن در حالت غذا خوردن باعث می شود تا خون در منطقه شکم و بطن متمرکز شود و به قلب نزدیک تر باشد.

 

برای خرید ادویه جات اینجا را کلیک کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.